Katalog firm

Kategorie


Sanitpol

Zapraszamy na stronę firmy świadczącej pełen zakres usług hydraulicznych w Łodzi. Sanitpol to zespół doświadczonych fachowców, któremu można zaufać. W ramach naszej firmy działa czynne całą dobę pogotowie hydrauliczne. Oferujemy między innymi czyszczenie kanalizacji, gwintowanie, spawanie gazowe, zamrażanie rur i wiele więcej.

Podnośniki

W dzisiejszych czasach podnośniki koszowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też powstała nasza firma, aby pomóc Państwu w wielu pracach na wysokościach. Posiadany nowoczesne maszyny dźwigowe, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie.
Dzięki nam zaoszczędzą Państwu mnóstwo cennego czasu, pieniędzy i sporo nerwów. Nasze podnośniki koszowe Łódź doskonale sprawdzą się nie tylko podczas podcinania drzew, ale również podczas montażu reklam, malowania elewacji i wielu innych pracach na dużych wysokościach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów.
Jeżeli uważają Państwo że wynajem podnośnika z doświadczonym operatorem musi wiązać się z dużymi wydatkami, to po skorzystaniu z naszych usług bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Oferujemy także ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, instalacje hydrauliczno - gazowe i profesjonalne czyszczenie kanalizacji.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Jagez

Jesteś mieszkańcem województwa łódzkiego i planujesz zlecić wykonanie wykopu pod budowę domu jednorodzinnego? Wejdź na stronę firmy Jagez i zapoznaj się z naszą ofertą. Wykonujemy kompleksowe usługi m...