Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Zlokalizowana w Bytomiu Przychodnia Szombierki działa na rynku od wielu lat. Zapewnia podstawową opiekę zdrowotną w ramach kontraktu z NFZ. Pacjenci mogą korzystać również z porad lekarzy specjalistów. Szeroka oferta obejmuje fizjoterapię, opiekę pielęgniarki i położnej, badania diagnostyczne i zabiegi lecznicze.

Poradnia psychologiczno pedagogiczna

Przychodnia Lekarska Szombierki działa od 1 lutego 2009 roku w Bytomiu. Wcześniej w tym miejscu był Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego, który został zlikwidowany. Obecnie dostępne są dwie lokalizacje przychodni: przy ulicy Orzegowskiej 52a oraz przy ulicy Zabrzańskiej 8.
Przed powstaniem przychodni mieszkańcy tej dzielnicy nie mieli jak korzystać z pomocy lekarzy specjalistów. W przychodni działa między innymi poradnia psychologiczno pedagogiczna Bytom. Świadomość na temat zaburzeń psychicznych cały czas rośnie, dlatego jest to jak najbardziej pozytywna informacja. Warto dodać, że dzieci również potrzebują czasami pomocy terapeuty lub psychologa, który pomoże im zrozumieć pewne mechanizmy. Głównym zadaniem poradni jest udzielenie pomocy ludziom, którzy sami sobie z różnych przyczyn nie dają rady.
Oczywiście efekty daje tylko długotrwała i systematyczna praca nad sobą, ale pewne zmiany można zaobserwować już po pierwszej wizycie. Rejestracja telefoniczna w przychodni jest otwarta od godziny 8 rano.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

przychodniaszombierki.pl

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to osoba od lat zajmująca się psychoterapią i psychologią - na bazie swojego ogromnego doświadczenia wynikającego z odbytych szkoleń, studiów, ale i z pracy nad wieloma klientami jest niez...