Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe oferuje profesjonalną budowę kortów tenisowych, ale nie tylko. Specjalizuje się również w budowie orlików, boisk piłkarskich i innych obiektów sportowych. Oferuje fachowe doradztwo i serwisowanie. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i uczciwą wycenę każdego projektu.

Konserwacja sztucznej trawy

Sztuczna trawa jest używana jako nawierzchnia w wielu obiektach sportowych. Zazwyczaj dbanie o nią jest bardzo proste, jednakże po paru latach zawsze konieczna jest konserwacja sztucznej trawy. Specjalistą w tym zakresie jest firma Polskie Budownictwo Sportowe (PBS), działająca z Warszawy. PBS z sukcesem rozwija swoją obecność na rynku od wielu lat. Działa w branży budownictwa sportowego, w której nie brakuje konkurencji, dlatego też tylko najlepsi mogą osiągnąć sukces. Przekłada się to na jakość świadczonych przez PBS usług, które od początku pozostają na bardzo wysokim poziomie.
Konserwacja sztucznej trawy przeprowadzona przez PBS zapewni, że nawierzchnia danego obiektu sportowego będzie się prezentować nienagannie przez wiele kolejnych lat. Koszt takiego zabiegu jest różny i zazwyczaj zależy od rodzaju używanej sztucznej trawy oraz powierzchni obiektu. Jednakże z pomocą pracowników PBS, każdy klient ustali wszystkie szczegóły i jednocześnie zmieści się w wyznaczonym budżecie. To firma z klasą!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Jagez

Jesteś mieszkańcem województwa łódzkiego i planujesz zlecić wykonanie wykopu pod budowę domu jednorodzinnego? Wejdź na stronę firmy Jagez i zapoznaj się z naszą ofertą. Wykonujemy kompleksowe usługi m...