Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada to gwarancja otrzymania najlepszych okularów. Nasza firma przykłada się do produkcji każdej pary soczewek okularowych. Dzięki najnowocześniejszej technologii możemy Wam zaoferować nasze produkty. Zapraszamy Was do naszych salonów na rozmowę ze specjalistami, którzy starannie dobiorą dla Was okulary.

Okulary

Szukają Państwo cenionego i profesjonalnego salonu optycznego? A zatem serdecznie polecamy Państwu naszą ofertę. Nasz optyk Gdańsk to odpowiedź na potrzeby osób, które chcą zadbać o swój wzrok, przy okazji nosząc modne okulary. W naszym salonie wykonają Państwo badanie wzroku, a następnie znajdą idealne dla siebie soczewki okularowe. Mogą być Państwo pewni, że z naszą pomocą dobiorą Państwo soczewki, które zapewnią Państwu optymalną ostrość widzenia.
Oczywiście nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji w każdej chwili, chętnie odpowiadając na wszystkie pytania. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie optyki i chętnie tą wiedzą dzielimy się z naszymi klientami. Dlatego już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu, który znajduje się w Gdańsku w Galerii Przymorze.
Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się przywrócić Państwu odpowiedni komfort widzenia. Więcej informacji na temat naszego salonu znajdą Państwo natomiast na naszej stronie internetowej www.ocularcanada.pl. Polecamy!

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85