Katalog firm

Kategorie


Taneczne Pasje

Z miłości do tańca powstał nasz sklep Taneczne pasje. Rozumiemy, że aby najlepiej tańczyć musicie mieć do tego odpowiedni sprzęt. Nasz sklep stara się dla Was aby sprowadzić jak najlepsze buty oraz stroje. Nasze artykuły wyprodukowane są z najlepszych materiałów. Nasze suknie są starannie dobrane i starannie uszyte. Zapraszamy Was na zakupy do naszego sklepu.

Obuwie do tańca

Strona internetowa http://tanecznepasje.pl/4-obuwie-do-tanca to nietuzinkowy sklep online przeznaczony dla osób związanych z tańcem. Sklep powstał z pasji do tańca, a także podziwu dla tancerzy. www.tanecznepasje.pl jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom zarówno profesjonalnych jak i amatorskich tancerzy. Na stronie można zaopatrzyć się w akcesoria taneczne, które do niedawna nie były dostępne w Polsce i trzeba było sprowadzać je z zagranicy.
Sklep tanecznepasje.pl oferuje swoim klientom obuwie taneczne, między innymi napalcówki i baletki, a także obuwie jazzowe. W ofercie znajdują się również różnego rodzaju stroje taneczne, w tym również dla dzieci i młodzieży. Ciekawymi produktami na stronie www.tanecznepasje.pl są również ubrania treningowe, które są bardzo wygodne i nie krępują ruchów. Nietypową kategorią w sklepie tanecznepasje.pl są akcesoria taneczne. W tej kategorii znajdują się gipiury, worki, rękawiczki, ochraniacze na stawy, maski, wachlarze, kabaretki, czapki, rajstopy, getry czy nawet drążki baletowe.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://tanecznepasje.pl/

E-mail: biuro@tanecznepasje.pl

Tel.: 533-388-799


Podobne firmy

Medibut

Zakład Produkcyjny Medibut od 1982 roku dba o wygodę i komfort pracowników z branży gastronomicznej, farmaceutycznej, medycznej i spożywczej oferując wysokiej jakości obuwie medyczne i zawodowe. W aso...