Katalog firm

Hotel Łabędy

Jeśli szukasz komfortowego lokalu w okolicach Gliwic, to z pewnością zainteresuje Państwa nasza oferta. Hotel Łabędy znajduje się na malowniczym terenie, gdzie znajduje się wiele atrakcji, jakie umilą czas każdemu naszemu Klientowi. Sprawdź naszą ofertę.

Noclegi

Każdy turysta, wybierając hotel na odpoczynek po zwiedzaniu zabytków pięknego Śląska, powinien zainteresować się atrakcyjną ofertą, komfortowymi pokojami jakie ma dla swoich klientów nasz hotel Gliwice to ważny ośrodek turystyczny województwa śląskiego. To historyczne miasto o bogatej tradycji i kulturze, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.
Posiada wiele zabytków architektury, wśród których króluje przepiękny Zamek Piastowski z przełomu XIV i XV wielu. Ogromna ilość atrakcji, które trzeba zobaczyć, sprawia, że wieczorem turysta marzy już tylko o wygodnym łóżku, gorącej kąpieli oraz relaksie i wypoczynku, które oferuje dla niego położony w cichej i zielonej dzielnicy hotel Gliwice po spokojnej nocy spędzonej w naszym hotelu i po smacznym śniadaniu zjedzonym w hotelowej restauracji, wydadzą się jeszcze piękniejsze i ciekawsze. Rankiem wypoczęci, najedzeni i pełni nowych sił, możemy dalej kontynuować zwiedzanie tego ciekawego miasta, poznając wszystkie jego tajemnice i magiczne zakątki.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Marzanna

Siedlisko folkloru Marzanna to wyjątkowe miejsce przy ruchliwej trasie na południu Polski. Jest to bowiem zajazd, w którym mieści się świetna restauracja i bogato wyposażony hotel, jakie łączą w sobie...