Katalog firm

Kategorie


Medibut

Zakład Produkcyjny Medibut od 1982 roku dba o wygodę i komfort pracowników z branży gastronomicznej, farmaceutycznej, medycznej i spożywczej oferując wysokiej jakości obuwie medyczne i zawodowe. W asortymencie znajdują się klapki, drewniaki, sandały i półbuty posiadające profil ortopedyczny oraz skórzaną wkładkę i cholewkę.

Obuwie medyczne

Jesteśmy prężnie działającą firmą, która od 1982 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą obuwia medycznego. Obuwie przez nas wykonywane posiada niezbędne atesty, więc z powodzeniem może służyć w branży kosmetycznej, medycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W naszej ofercie znajduje się obuwie medyczne damskie i męskie na spodach przeciwpoślizgowych z profilem ortopedycznym, z wkładką korkowo-gumową, na koturnie i ze skórzaną wyściółką i cholewką dla większego komfortu stóp. Naszą specjalnością są również drewniaki i obuwie operacyjne.
Można wybierać wśród obuwia w kolorze białym, czarnym, granatowym czy brązowym. Wszystkie produkty posiadają możliwość regulacji tęgości, więc bez trudu można dopasować obuwie do stopy. Różnorodne modele i wzory z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Na życzenie możemy wykonać obuwie z podeszwą w wersji antyelektrostatycznej. Proponujemy także dziecięce sandałki i drewniaki, które wspomagają prawidłowy rozwój stóp najmłodszych. Wybierz mądrze i zaufaj Medibut.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99


Podobne firmy

Taneczne Pasje

Z miłości do tańca powstał nasz sklep Taneczne pasje. Rozumiemy, że aby najlepiej tańczyć musicie mieć do tego odpowiedni sprzęt. Nasz sklep stara się dla Was aby sprowadzić jak najlepsze buty oraz st...