Katalog firm

Medibut

Zakład Produkcyjny Medibut od 1982 roku dba o wygodę i komfort pracowników z branży gastronomicznej, farmaceutycznej, medycznej i spożywczej oferując wysokiej jakości obuwie medyczne i zawodowe. W asortymencie znajdują się klapki, drewniaki, sandały i półbuty posiadające profil ortopedyczny oraz skórzaną wkładkę i cholewkę.

Obuwie medyczne

Jesteśmy prężnie działającą firmą, która od 1982 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą obuwia medycznego. Obuwie przez nas wykonywane posiada niezbędne atesty, więc z powodzeniem może służyć w branży kosmetycznej, medycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W naszej ofercie znajduje się obuwie medyczne damskie i męskie na spodach przeciwpoślizgowych z profilem ortopedycznym, z wkładką korkowo-gumową, na koturnie i ze skórzaną wyściółką i cholewką dla większego komfortu stóp. Naszą specjalnością są również drewniaki i obuwie operacyjne.
Można wybierać wśród obuwia w kolorze białym, czarnym, granatowym czy brązowym. Wszystkie produkty posiadają możliwość regulacji tęgości, więc bez trudu można dopasować obuwie do stopy. Różnorodne modele i wzory z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Na życzenie możemy wykonać obuwie z podeszwą w wersji antyelektrostatycznej. Proponujemy także dziecięce sandałki i drewniaki, które wspomagają prawidłowy rozwój stóp najmłodszych. Wybierz mądrze i zaufaj Medibut.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99