Katalog firm

Mal-Wod

Jeśli chcą Państwo zlecić profesjonalny przeglądzie sieci kanalizacyjnej, zachęcamy do skorzystania z usług firmy Mal-Wod. Dysponując wysokiej klasy kamerami, jesteśmy w stanie wykonać to zadanie szybko i dokładnie. Ponadto wykonujemy naprawy urządzeń wodociągowo- kanalizacyjnych, sprzedajemy części zamienne i nie tylko. Zapraszamy!

Monitoring kanalizacji

MAL-WOD jest firmą handlowo-usługową oferującą bardzo różny asortyment, od sprzedaży części do samochodów komunalnych, przez części do samochodów zachodnich, udrażnianie kanalizacji, po węże ciśnieniowe i kamery do inspekcji kanalizacji. Wszystkie oferowane przez tą firmę usługi i produkty odznaczają się najwyższą jakości i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Są też objęte gwarancją a wiele z nich także dodatkowym ubezpieczeniem.
Kamery monitorujące kanalizację czy też monitoring kanalizacji, bardzo ułatwiają precyzyjną ocenę obecnego stanu kanału, a tym samym konieczność (czy jej brak) naprawy lub konserwacji kanału.
Firma MAL-WOD posiada bardzo sprawną, nowoczesną, estetyczną a przy tym bogatą w informacje stronę internetową, gdzie prócz danych teleadresowych znajdziemy także galerię zdjęć, szczegółowe informacje na temat oferowanych usług oraz produktów, historię wyposażenia firmy i przyświecające jej idee, informacje o prowadzonych przez nią szkoleniach itd.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Firma Saunaland specjalizuje się w budowie saun suchych, mokrych i na podczerwień, ale nie tylko. Oferuje ponadto łaźnie parowe z mozaiki szklanej. Do współpracy zaprasza klientów indywidualnych i prz...