Katalog firm

Mal-Wod

Jeśli chcą Państwo zlecić profesjonalny przeglądzie sieci kanalizacyjnej, zachęcamy do skorzystania z usług firmy Mal-Wod. Dysponując wysokiej klasy kamerami, jesteśmy w stanie wykonać to zadanie szybko i dokładnie. Ponadto wykonujemy naprawy urządzeń wodociągowo- kanalizacyjnych, sprzedajemy części zamienne i nie tylko. Zapraszamy!

Inspekcja kanalizacji

Firma Mal-Wod oferuje usługi dla przedsiębiorstw komunalnych oraz wodociągowo-kanalizacyjnych. Inspekcja sieci kanalizacyjnej to jedna z naszych usług, jakie świadczymy. Monitoring sieci wykonujemy wprowadzając do wnętrza kanalizacji specjalną kamerę, która może ocenić jej stan, jak i dokonać stosownych pomiarów.
Klientom udostępniamy film DVD, zdjęcia zaobserwowanych nieprawidłowości, raport pisemno-graficzny oraz dane o badanym odcinku. Mamy duże doświadczenie oraz potrzebną wiedzę, aby zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Chętnie służymy radą oraz pomocą. Oprócz tego wykonujemy naprawy systemów hydraulicznych, elektryczny, a także pneumatycznych w samochodach wodociągowo-kanalizacyjnych oraz komunalnych.
Sprzedajemy części oraz akcesoria typu węże do czyszczenia kanalizacji, dysze, korki pneumatyczne, kamery do przeprowadzania inspekcji. Zapraszamy na naszą stronę www w celu poznania szczegółowych informacji, zachęcamy do współpracy, jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym, można na nas liczyć.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Firma Saunaland specjalizuje się w budowie saun suchych, mokrych i na podczerwień, ale nie tylko. Oferuje ponadto łaźnie parowe z mozaiki szklanej. Do współpracy zaprasza klientów indywidualnych i prz...