Katalog firm

Kategorie


Malaga

Jeżeli szukacie miejsca na zorganizowanie wesela, imprezy komunijnej, chrzcin, czy nawet imprezy firmowej, to zapraszamy do nas. Malaga to wspaniałe miejsce, gdzie znajdziecie cudowną salę, która będzie idealnym tłem dla Waszej imprezy. Zapewniamy Wam piękny wystrój, cudowną obsługę i wspaniałe jedzenie.

Usługi cateringowe

Szukasz firmy, która gwarantuje catering Łódź na najwyższym poziomie? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zdecydować się na pomoc świadczoną przez naszą firmę. Mowa o cateringu, który stanowi świetny przykład dostosowania się do tego, jak wyglądają oczekiwania. W ofercie można znaleźć organizację i obsługę imprez mających rozmaity charakter (są imprezy dla firm, jak i rodzin). Dobrze też dodać, że przygotowanie cateringu dla szkół i przedszkoli również nie stanowi problemu.
Podczas realizacji usług czynione są także wszelkie starania, aby goście mogli liczyć na niezwykłą atmosferę. Celem jest atmosfera, którą na długo będzie wśród wspomnień.
Co do menu, wszyscy klienci traktowani są indywidualnie. Jest to taka gwarancja, że catering będzie stanowił odzwierciedlenie potrzeb.
Jeśli chodzi o szczegóły, wystarczy szczegółowe zapoznanie się ze stroną internetową firmy. Gdyby jakiekolwiek publikowane informacje okazały się niezrozumiałe, na stronie nie mogło zabraknąć danych kontaktowych.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460