Katalog firm

Kategorie


Malaga

Jeżeli szukacie miejsca na zorganizowanie wesela, imprezy komunijnej, chrzcin, czy nawet imprezy firmowej, to zapraszamy do nas. Malaga to wspaniałe miejsce, gdzie znajdziecie cudowną salę, która będzie idealnym tłem dla Waszej imprezy. Zapewniamy Wam piękny wystrój, cudowną obsługę i wspaniałe jedzenie.

Pokoje gościnne

Nasza firma oferuje niedrogie noclegi Łódź. Kosztują one 80 złotych za pokój jednosoobowy. Komfort jest wysoki, pokoje mają wygodne łóżka, nowe meble, jest też czysta łazienka. To noclegi na dzień, dwa lub znacznie dłużej. Lokalizacja jest dobra, blisko z pokoi do centrum Łodzi, można zatrzymać się i doskonale zwiedzić Łódź.
Pokój dla dwóch osób kosztuje 110 złotych, za śniadanie płaci się 20 złotych od osoby. Jest ono smaczne, zdrowe oraz daje siły na pół dnia. Dobra hotelowa trwa od godz. 14.00 do 11.00. Hotel nie przyjmuje zwierząt. Możemy przyjąć grupy turystów, ponieważ posiadamy miejsca noclegowe dla 36 osób. Oprócz jedynek i dwójek są także pokoje dla trzech lub czterech osób.
Zapraszamy Państwa do korzystania z niezwykle wygodnych noclegów w nowoczesnych wnętrzach. Akceptujemy płatność gotówką, kartą kredytową lub przedpłaty przelewem. Nasze noclegi są komfortowe oraz godne uwagi. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszej oferty. Nasza oferta jest konkurencyjna w stosunku do innych ofert pozostałych hoteli.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460