Katalog firm

Kategorie


Malaga

Jeżeli szukacie miejsca na zorganizowanie wesela, imprezy komunijnej, chrzcin, czy nawet imprezy firmowej, to zapraszamy do nas. Malaga to wspaniałe miejsce, gdzie znajdziecie cudowną salę, która będzie idealnym tłem dla Waszej imprezy. Zapewniamy Wam piękny wystrój, cudowną obsługę i wspaniałe jedzenie.

Organizacja konferencji

Restauracja Malaga w Łodzi jest miejscem, spotkań,biznesowych i branżowych, konferencji, szkoleń. Jest to miejsce, które posiada bogatą ofertę dla firm, przedsiębiorców, biznesmenów, którzy poszukują odpowiedniej sali konferencyjnej. Znajdują się tam trzy sale konferencyjne, bankietowe, w pełni wyposażone, doskonale zaopatrzone. Szczegółowy opis sal konferencyjnych wraz z galerią zdjęć znajdziesz na naszej stronie http://www.malagasala.pl/konferencje/.
Ich łączna powierzchnia 600 metrów kwadratowych, jest w stanie pomieścić 580 osób. Wszystkie sale wyposażone są w rzutnik, ekran, fipchart, nagłośnienie, mikrofon, światło dzienne, wi-fi. Sala duża wyposażona jest dodatkowo w telewizor LED 32 cale oraz pełne zaciemnienie.Sala duża przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Duża sala o powierzchni 250 metrów kwadratowych, pomieści do 250 osób. Sala mała 34 metry kwadratowe, pomieści do 30 osób. Sala Country Club o powierzchni 315 metrów kwadratowych, pomieści do 300 osób. W każdej z sal znajdują się stoły i krzesła, które można ustawić według indywidualnych potrzeb i charakteru spotkania. Na terenie posesji znajduje się parking, który pomieści 70 aut.
Dostępne są także dodatkowe usługi takie jak: przerwy kawowe, które mogą odbywać się na powietrzu lub w centrum, śniadania, lunche biznesowe, pokoje noclegowe (13 dostępnych pokoi, które pomieszczą 36 osób - pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe, wyposażone w łazienkę, telewizory z płaskim ekranem, bezpłatny dostęp do internetu).

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460