Katalog firm

Kategorie


Katan

Spółka KATAN, z siedzibą w Otrębusach, powstała w 2000 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie świadczy usługi rachunkowo-księgowe i kadrowo-płacowe. Obecnie biura firmy znajdują się w 5 miastach. KATAN realizuje bieżącą obsługę klientów ale także oferuje weryfikację wcześniejszego prowadzenia księgowości.

Usługi ksiegowe

Wszyscy wiemy, że płacenie podatków jest nieuniknione, ale równie ważne jest ich prawidłowe rozliczanie. Urząd Skarbowy nie jest w tej kwestii wyrozumiały i za popełnione błędy potrafi naliczać bardzo wysokie kary. Aby tego uniknąć warto jest skorzystać z naprawdę fachowej pomocy jaką może zaoferować nasze doświadczone biuro rachunkowe gdzie działamy już od kilkunastu lat, to miasto pełne firm które dzięki naszej pracy nie mają żadnych problemów z rozliczaniem swoich należności wobec państwa.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy sprawnie poprowadzą całą dokumentację księgową, a nawet pomogą w samym założeniu firmy i rozpoczęciu działalności gospodarczej. Doradzimy nawet najbardziej korzystne formy opodatkowania i ułatwimy załatwienie wszelkich niezbędnych formalności.
Profesjonalizm oraz doświadczenie przyciągnęły już wielu zaufanych klientów, którzy wybrali nasze biuro rachunkowe to niewielka miejscowość, ale staramy się sprawić, aby była dobrym miejscem do inwestycji. Zapoznaj się z pełną naszą ofertą na stronie http://katan.pl/biuro-rachunkowe-pruszkow/.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Ergo Hestia

Hestia Lublin zapewnia ubezpieczenia takie jakich potrzebujesz! Zarówno te w wariancie podstawowym, a także rozszerzonym przygotowanym na poczet wszystkich Klientów, którzy oczekują bardziej zaawansow...

Abaco

Nasze usług księgowe, jakie dzisiaj chcemy Wam zaoferować świadczone są na najwyższym poziomie. Zapraszamy Was do kontaktu z naszym biurem rachunkowym, które bardzo chętnie zajmie się Waszymi księgami...