Katalog firm

Intprojekt

Inteligentna automatyka to doskonałe rozwiązanie stosowane w najróżniejszych dziedzinach. Intprojekt bardzo chętnie wykona dla Was najróżniejsze prace związane z takimi systemami przemysłowymi. Projektujemy, programujemy, kontrolujemy produkcje, dostarczamy odpowiednie narzędzia, aby nasi klienci byli z nas zadowoleni.

Systemy wizyjne

Niewiele firm działających w Polsce może się pochwalić tak wyspecjalizowaną działalnością jak łódzka firma INTOPROJEKT. Przedsiębiorstwo to skupia swoje działania przede wszystkim na projektach, które wymagają znajomości dynamicznie rozwijającej się automatyki przemysłowej. Sprawia to, że ich oferta pełna jest innowacyjnych rozwiązań godnych podziwu.
Wśród wielu różnych usług, oferowanych przez INTPROJEKT można znaleźć między innymi projektowanie sterowników PLC, a także systemy wizyjne. Oprogramowanie dla układów, odpowiadających za rozpoznanie obrazów, jest coraz częściej niezwykle potrzebne. Firma INTPROJEKT zapewnia dostęp do oprogramowania tego typu, pochodzącego od najlepszych producentów.
Co więcej, oprogramowanie to, jak i inne usługi firmy INTPROJEKT, są dostępne w bardzo rozsądnych cenach, co znacząco wyróżnia tę firmę na tle jej licznej konkurencji. Pracownicy INTPROJEKT zawsze chętnie doradzę swoim klientom przy zakupie. Wszystko to sprawia, że jest to firma godna polecenia. W przypadku potrzeby zapoznania się z większą ilością informacji na temat systemów wizyjnych, z chęcią zapraszamy na naszą stronę http://intprojekt.com.pl/oferta/systemy-wizyjne/.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Zapraszamy do skorzystania z moich usług. Jeżeli jest Wam potrzebny DJ oraz konferansjer, który zapewni Wam znakomitą zabawę, to jestem do Waszych usług. Doskonale znam się na różnych nurtach muzyczny...