Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Inteligentna automatyka to doskonałe rozwiązanie stosowane w najróżniejszych dziedzinach. Intprojekt bardzo chętnie wykona dla Was najróżniejsze prace związane z takimi systemami przemysłowymi. Projektujemy, programujemy, kontrolujemy produkcje, dostarczamy odpowiednie narzędzia, aby nasi klienci byli z nas zadowoleni.

System sterowania maszyn

Opierając się na zaawansowanych systemach sterowania i starannie wybranych urządzeniach, automatyka przemysłowa przejęła procesy oraz technologię tworzenia niemal każdej instalacji elektrycznej.
Robimy dużo rzeczy np:
  • system wizyjny do kontroli obecności smaru na detalach dla producenta z branży samochodowej w Łodzi;
  • projekt elektryczny automatyki BMS dla hali przeładunkowej i budynku biurowego;
  • automatyka przemysłowa dla oczyszczalni ścieków;
  • system wizyjny do kontroli gabarytów detali dla producenta wyrobów elektrycznych w Łodzi.
Zespół marki Intprojekt tworzą wyłącznie doświadczeni inżynierowie, posiadający wiedzę umożliwiającą im stworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Projektowanie automatyki przemysłowej oraz systemy wizyjne, to dla nas nie tylko źródło dochodu, ale przede wszystkim pasja. Właśnie z tego względu do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.
W ofercie marki Intprojekt znajdą Państwo między innymi system sterowania maszyn, pomiar elektryczny. Nasza firma Intprojekt zaprasza na swoją stronę internetową: http://intprojekt.com.pl/oferta/systemy-sterowania/.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Zapraszamy do skorzystania z moich usług. Jeżeli jest Wam potrzebny DJ oraz konferansjer, który zapewni Wam znakomitą zabawę, to jestem do Waszych usług. Doskonale znam się na różnych nurtach muzyczny...