Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Inteligentna automatyka to doskonałe rozwiązanie stosowane w najróżniejszych dziedzinach. Intprojekt bardzo chętnie wykona dla Was najróżniejsze prace związane z takimi systemami przemysłowymi. Projektujemy, programujemy, kontrolujemy produkcje, dostarczamy odpowiednie narzędzia, aby nasi klienci byli z nas zadowoleni.

Projekty elektryczne

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak w Polsce jest trudno znaleźć odpowiednich fachowców, którzy oferują wysokiej jakości projekty elektryczne w rozsądnej cenie, dlatego też powstała nasza firma, aby ułatwić Państwu to zadanie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku.
Na naszej stronie internetowej mogą Państwo obejrzeć niektóre z naszych dotychczasowych realizacji i przekonać się samemu, że nasze projekty elektryczne są warte swojej ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się zaspokoić wszystkie oczekiwania naszych klientów. W pierwszej kolejności zapraszamy do współpracy klientów z Łodzi i pobliskich okolic.
Zapraszamy także do polubienia naszego profilu na facebooku, dzięki czemu zawsze na bieżąco będą Państwo z najświeższą ofertą naszej firmy. Najlepsze projekty elektryczne na każdą kieszeń tylko u Nas. Oprócz projektów elektrycznych oferujemy także projekty automatyki.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Zapraszamy do skorzystania z moich usług. Jeżeli jest Wam potrzebny DJ oraz konferansjer, który zapewni Wam znakomitą zabawę, to jestem do Waszych usług. Doskonale znam się na różnych nurtach muzyczny...