Katalog firm

Intprojekt

Inteligentna automatyka to doskonałe rozwiązanie stosowane w najróżniejszych dziedzinach. Intprojekt bardzo chętnie wykona dla Was najróżniejsze prace związane z takimi systemami przemysłowymi. Projektujemy, programujemy, kontrolujemy produkcje, dostarczamy odpowiednie narzędzia, aby nasi klienci byli z nas zadowoleni.

Programowanie sterowników

Nasza prężnie działająca firma Inprojekt zajmuje się projektowaniem automatyki przemysłowej. W ofercie marki Intprojekt znajdą Państwo między innymi: programowanie sterowników PLC, czy pomiary elektryczne.
Wykonywaliśmy prace dla wielu firm, podmiotów i przedsiębiorstw. Naszą dumą jest profesjonalne wykonanie zlecenia dla polskiego rządu.
W pierwszej kolejności dokonujemy analizy potrzeb i oczekiwań. Następnie przystępujemy do sporządzenie indywidualnej wyceny projektu. W oparciu o doświadczenie i wiedzę dobieramy właściwe komponenty i tworzymy zamówiony system. Po dostarczeniu, instalacji oraz integracji rozwiązania, system jest gotowy do użytku. Ostatnim etapem współpracy jest przeprowadzenie krótkiego szkolenia dla klienta. W razie potrzeb świadczymy również usługi serwisowe.
Nasza strona: intprojekt.com. pl jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Każdy w dowolnej chwili może przejrzeć nasze wspaniałe oferty, a my ze swojej strony gwarantujemy ich wykonanie sumiennie, rzetelnie i profesjonalnie.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Zapraszamy do skorzystania z moich usług. Jeżeli jest Wam potrzebny DJ oraz konferansjer, który zapewni Wam znakomitą zabawę, to jestem do Waszych usług. Doskonale znam się na różnych nurtach muzyczny...