Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Inteligentna automatyka to doskonałe rozwiązanie stosowane w najróżniejszych dziedzinach. Intprojekt bardzo chętnie wykona dla Was najróżniejsze prace związane z takimi systemami przemysłowymi. Projektujemy, programujemy, kontrolujemy produkcje, dostarczamy odpowiednie narzędzia, aby nasi klienci byli z nas zadowoleni.

Automatyka przemysłowa

Pracując w takiej dziedzinie jaką jest automatyka przemysłowa, trzeba mieć świadomość tego, że koniecznie jest nieustanne doszkalanie się i poszerzanie posiadanej już wiedzy. Automatyka przemysłowa rozwija się w bardzo szybkim tempie, dlatego zawsze pojawiają się nowe rozwiązania, które mogą znacząco usprawnić konkretne projekty.
Wśród wielu różnych firm, które zajmują się tą dziedziną przemysłu, na rynku polskim na pewno wyróżnia się firma INTPROJEKT. Ta łódzka firma pracuje już od wielu lat i zdołała zaprosić do swoich szeregów grupę świetnych pracowników, których innowacyjne myślenie zawsze idzie w parze z ich znaczącą wiedzą.
To połączenie powoduje, że żadne zlecenie, nawet takie pochodzące od bardzo wymagającego klienta, nie okaże się zbyt trudne do zrealizowania. Firma INTPROJEKT dba o to, aby każdy projekt był analizowany indywidualnie, dzięki czemu zastosowane rozwiązania są przystosowane specjalnie do specyficznych szczegółów danego zlecenia. Wszystko to powoduje, że firma INTPROJEKT oferuje pełen profesjonalizm.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Zapraszamy do skorzystania z moich usług. Jeżeli jest Wam potrzebny DJ oraz konferansjer, który zapewni Wam znakomitą zabawę, to jestem do Waszych usług. Doskonale znam się na różnych nurtach muzyczny...