Katalog firm

For You

Przedstawiona tu firma For You zajmuje się produkcją czapek dla niemowląt i dzieci starszych. Oprócz tego w asortymencie firmy znajdują się również inne nakrycia głowy, szaliki, apaszki a także rękawiczki. Wszystkie wzory powstają według autorskich projektów. Firma istnieje na rynku już od 1976 roku.

Czapki niemowlęce

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1974 roku, natomiast czapki dziecięce produkuje od 1994 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment czapek dla dzieci, niemowląt, ale także rękawiczki, szaliki czy chusty. Produkujemy czapki dla dzieci na każdą porę roku.
Do naszego asortymentu należą między innymi: czapki dla dzieci na uszy, zimowe czapki uszatki, czy smerfetki. Nasze produkty są przez nas projektowane. Są produkowane tylko z wysokiej jakości materiałów. Posiadają one także przystępną cenę. Naszym zadaniem jest tworzenie produktów, które będą spełniać wysokie oczekiwania klientów. Dlatego nasza oferta jest szeroka. U nas znajdą Państwo czapki i kapelusze przeznaczone na cieplejsze, jak i chłodniejsze dni w roku.
Nasze produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadające certyfikaty: "Tekstylia Godne Zaufania", "Bezpieczny Dla Dziecka", "Bezpieczny Dla Człowieka". Dlatego nasze produkty są bezpieczne dla Twojego maluszka. Posiadamy długoletnie doświadczenie na rynku oraz współpracujemy z najlepszymi hurtowniami oraz odbiorcami detalicznymi w kraju i za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56