Katalog firm

Kategorie


Dunkam

Nasza firma - Dunkam oferuje produkcję oraz montaż blatów kuchennych, wykonanych ze spieków kwarcowych oraz blatów Lapitec. W ofercie posiadamy również płyty granitowe, z których tworzymy blaty łazienkowe i kuchenne. Oferujemy również szeroki wybór płyt wykonanych z kamienia naturalnego, syntezowanego i innych rodzajów kamienia.

Blaty kuchenne

Wiadomo, że blaty kuchenne Łódź to z całą pewnością nieodzowny element każdej kuchni. Są one nie tylko miejscem przygotowywania posiłków, ale także pełnią funkcję dekoracyjną. Blaty mają być nie tylko praktyczne i trwałe, lecz również mają wyglądać pięknie, dzięki czemu stają się jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych całej kuchni.
Znajdziesz u nas nie tylko blaty o różnych kształtach, stylach, ale i rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich osobistych upodobań oraz do swojego wystroju wnętrza.
Wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak kamień naturalny, kamień synteryzowany, spiek kwarcowy czy konglomerat, które zapewniają trwałość. Ponadto blaty są odporne na zarysowania, zadrapania, wilgoć i zabrudzenia, w związku z tym są łatwe w utrzymaniu i zapewniają długotrwałe piękno.
Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, nasze blaty kuchenne zapewnią Ci wygodę i funkcjonalność, których potrzebujesz, aby stworzyć piękną i praktyczną przestrzeń do gotowania i przyjmowania gości.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152


Podobne firmy

AP Architekt

AP Architekt to nowoczesna firma oferująca projekty dopracowane pod kątem architektonicznym i prawnym. Zajmujemy się projektowaniem obiektów przemysłowych, budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności...

Jagez

Jesteś mieszkańcem województwa łódzkiego i planujesz zlecić wykonanie wykopu pod budowę domu jednorodzinnego? Wejdź na stronę firmy Jagez i zapoznaj się z naszą ofertą. Wykonujemy kompleksowe usługi m...

Polskie Budownictwo Sportowe

Firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe oferuje profesjonalną budowę kortów tenisowych, ale nie tylko. Specjalizuje się również w budowie orlików, boisk piłkarskich i innych obiektów sportowych. Oferuj...