Katalog firm

Domena S.C.

Domena S.C. to firma, która zajmuje się wynajmem biur oraz lokali użytkowych w Łodzi. Do naszych zajęć należy również zarządzanie Waszymi nieruchomościami, jakie będziecie chcieli przekazać nam pod opiekę. Już od dłuższego czasu działamy na rynku nieruchomości, dlatego więc warto zaufać naszemu bogatemu doświadczeniu.

Najem biur

Firma Domena S.C. oferuje Wam wynajęcie nowoczesnych biur w doskonałej lokalizacji. Nasze biura położone są w odnowionych budynkach. Możemy Wam się pochwalić, że kiedyś na Targowej 35 znajdowały się stare fabryki. Teraz zajęliśmy się tym terenem i na pewno byście nie odgadli, że kiedyś była tu zniszczona fabryka.
Teraz znajduje się tutaj nowoczesny budynek, w którym to właśnie Wy możecie wynająć lokale dla siebie i dla swojej firmy. Jeśli interesuje Państwa wynajem biura Łódź to tylko w firmie Domena S.C. Tylko my posiadamy biura dla Was, które znajdują się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Oferujemy Wam powierzchnie biurowe, które wystarczy tylko urządzić. W dalszej współpracy oferujemy Wam współpracę z naszymi architektami, którzy pomogą Wam zadbać o wnętrze Waszego biura.
Nie będziecie mieli problemu z aranżacja wnętrza. Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ Targowa 35 to centrum Łodzi. Naprawdę w tak atrakcyjnej cenie nie dostaniecie nigdzie takich dobrych lokali użytkowych o tak wysokim standardzie. Targowa 35 zaprasza Was do swoich biur.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia w Łodzi? Jeśli brakuje CI czasu i ochoty na samodzielne poszukiwania, skorzystaj z pomocy sprawdzonego pośrednika. Centrum Nieruchomości działa na rynku...