Katalog firm

Kategorie


DJ Tomasz Cichocki

Zapraszamy do skorzystania z moich usług. Jeżeli jest Wam potrzebny DJ oraz konferansjer, który zapewni Wam znakomitą zabawę, to jestem do Waszych usług. Doskonale znam się na różnych nurtach muzycznych i zawsze umiem dostosować się do wymagań moich klientów. Przekonajcie się, że zapewnię Wam dobrą zabawę.

Dj na wesele

Ślub, wesele, a potem już na zawsze razem. Ale zanim usiądą Państwo w swoim ogródku z kubkiem herbaty w bujanych fotelach, trzeba te dwie imprezy zaplanować i zaliczyć.
Wesele bywa stresujące, każda para młoda stara się jak może, żeby wypaść jak najlepiej przed rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Czasem, dokładając nawet wszelkich starań, nie jesteśmy w stanie wszystkiego zorganizować sami. Dlatego warto oddać niektóre sprawy w ręce profesjonalistów.
Tomasz Cichocki jako DJ weselny to bezsprzecznie hit ostatnich lat na większości polskich zabaw. Profesjonalizm i doświadczenie pomagają w doborze muzyki pod gusta praktycznie każdego uczestnika, tego wielkiego dla państwa młodych, święta.
Jeśli jesteś z Łodzi lub okolic i organizujesz wesele, skontaktuj się! Zaufaj profesjonaliście, który zagrał w swoim życiu setki imprez i doskonale zna specyfikę takich wydarzeń. Profesjonalny sprzęt, odpowiednie podejście do gości i wykonywanej pracy to gwarancja dobrej zabawy dla gości i państwa młodych. Przekonaj się sam o jakości usług.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Intprojekt

Inteligentna automatyka to doskonałe rozwiązanie stosowane w najróżniejszych dziedzinach. Intprojekt bardzo chętnie wykona dla Was najróżniejsze prace związane z takimi systemami przemysłowymi. Projek...