Katalog firm

Kategorie


DJ Tomasz Cichocki

Zapraszamy do skorzystania z moich usług. Jeżeli jest Wam potrzebny DJ oraz konferansjer, który zapewni Wam znakomitą zabawę, to jestem do Waszych usług. Doskonale znam się na różnych nurtach muzycznych i zawsze umiem dostosować się do wymagań moich klientów. Przekonajcie się, że zapewnię Wam dobrą zabawę.

DJ na przyjęcie

Jeżeli organizujecie jakąś imprezę, to na pewno chcecie, aby wszyscy się na niej doskonale bawili i wynieśli z niej tylko najlepsze wspomnienia. Do tego będzie Wam potrzebny profesjonalny DJ, który zagra Wam najlepsze, najbardziej lubiane hity ostatnich lat, jak również z poprzednich epok.
Do tego przyda Wam się również DJ, który jest również konferansjerem i będzie umiał nawiązać kontakt ze zgromadzonymi osobami. Jeżeli więc szukacie takiej osoby, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi usługami. Mam na imię Tomek i w branży muzycznej działam już od wielu lat. Jestem znaną i cenioną osobą, z usług której skorzystało już wiele osób. Wy również możecie dołączyć do ich grona i powierzyć mi prowadzenie swojej imprezy.
Zapewniam Wam znakomitą imprezę do rana przy muzyce, która będzie Wam odpowiadała. Zawsze dostosowuje się do gustów muzycznych zgromadzonych osób. Jeżeli nie chcecie czegoś usłyszeć, to nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Zawsze gram tak, abyście mieli z tego jak największą radość. Przykłady moich występów jako DJ'a można znaleźć bezpośrednio na stronie http://dobradyskoteka.pl/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Safilin

Zapraszamy do tego, aby sprawdzić oferty pracy w przędzalni suchej w Miłakowie oraz w przędzalni mokrej i czesalni w Szczytnie. Safilin to miejsce, któremu warto zaufać. Możemy pochwalić się długoletn...