Katalog firm

Conect

Conect Transport & Spedycja to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się dostarczaniem kompleksowych usług związanych z przewozami. Firma specjalizuje się w transporcie lekkim (busach) i świadczy swoje usługi zarówno w Polsce, jak i Europie, pozwalając na spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Usługi spedycyjne

Conect to fachowe usługi z zakresu spedycji i transportu. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, więc zapewniamy naszym kontrahentom najlepsze warunki współpracy. Staramy się, aby warunki współpracy były opłacalne dla obu stron. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas stawka zaspokoiła oczekiwania klientów. Spedycja na busa polega na usługach transportowych po całej Europie.
Naszym partnerom gwarantujemy dogodne i szybkie płatności, a także prosty system rozliczeń. Oferujemy również profesjonalne wsparcie naszych doświadczonych pracowników. Na pierwszym miejscu stawiamy terminowość wypłat oraz zadowolenie kontrahentów. Z przyjemnością nawiążemy długą współpracę na stabilnych i korzystnych warunkach. Cieszymy się dużym uznaniem i szacunkiem wśród partnerów. Jesteśmy przekonani, że nasza elastyczna oferta spełni Twoje potrzeby.
Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, a odpowiemy na każde Twoje pytanie. Ponadto udzielimy Ci wyczerpujących informacji na temat warunków współpracy.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539