Katalog firm

Kategorie


Comper

Warto znać prawo międzynarodowe w kontekście czysto handlowym czy aspekcie antymonopolowym lub ochrony konkurencji, zwłaszcza jeżeli prowadzimy firmę działającą na dużo większą co do tego skalę. Dlatego Comper to fachowcy i specjaliści, jacy posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie, a co najważniejsze prawo jest dla nich dziedziną nader bliską, podobnie jak kwestie związane z pozyskiwaniem środków w kontekście pomocy publicznej.

Ochrona konkurencji

Chcesz się bronić a nawet chronić przed działaniami, które prowadzi nieuczciwa konkurencja? Zatem w tej sytuacji oraz wielu innych przypadkach ochrona konkurencji zakłada zastosowania odpowiedniego prawa, jakie obowiązuje nie tylko w naszym kraju ale również poza jego granicami.
Oczywiście w dzisiejszych czasach ochrona konkurencji ma sprawić, iż niewielkie firmy lub też działającą na dużo mniejszą skalę nie będą traciły na rzecz nieuczciwych koncernów czy przedsiębiorstw, ewentualnie będą nierówno traktowane. Dlatego ochrona konkurencji jest czymś, co należy uwzględnić w przypadku gdy zachodzi taka konieczność, firma Comper to pomoc w przeanalizowaniu jasno określonych działań, wdrożeniu odpowiednich procedur a co za tym idzie możliwości zwalczania nieuczciwej konkurencji.
Warto zatem docenić pomoc jaką mogą nam zaoferować fachowcy i specjaliści, posiadający doświadczenie oraz wiedzę na temat nieuczciwej konkurencji, jednocześnie jak możemy się przed nią co za tym idzie bronić.

Kontakt

Ulica: al. Róż 7

Kod: 91-488

Miejscowość: Łódź

http://www.comper.com.pl/

E-mail: comper@comper.com.pl

Tel.: 42 230-33-50


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Kancelaria Prawna powstała z myślą o pomocy zarówno polskim, jak i zagranicznym podmiotom gospodarczym. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie windykacji należności, prawa gospodarczego oraz handlowe...

Adwokat Nawocki

Nasza kancelaria prawna, to coś więcej niż wsparcie potencjalnego adwokata, to szereg optymalnych rozwiązań w aspekcie wielu dziedzin prawa. Dlatego skorzystanie z jej usług w przypadku spraw spadkowy...