Katalog firm

Comper

Warto znać prawo międzynarodowe w kontekście czysto handlowym czy aspekcie antymonopolowym lub ochrony konkurencji, zwłaszcza jeżeli prowadzimy firmę działającą na dużo większą co do tego skalę. Dlatego Comper to fachowcy i specjaliści, jacy posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie, a co najważniejsze prawo jest dla nich dziedziną nader bliską, podobnie jak kwestie związane z pozyskiwaniem środków w kontekście pomocy publicznej.

Notyfikacja

Coraz częściej nasi polscy przedsiębiorcy, stoją na przegranej pozycji gdy chodzi o ochronę konkurencji czy pomoc publiczną, zwłaszcza gdy chodzi nie tylko o krajowy ale również europejski rynek. Wtedy przygotowanie odpowiedniego pisma takiego jak notyfikacja może mieć diametralne znaczenie a nawet pomóc nam chociażby w odzyskaniu naszych należności.
Dlatego warto się zastanowić nad skorzystaniem z usług firmy Comper jaka zrzesza najlepszych fachowców i specjalistów, oraz już niejednokrotnie wykorzystała to co oferuje wspomniana notyfikacja w kontekście jasno określonych działań. Pozwólmy sobie nie tylko pomóc lecz jednocześnie sprawić, iż prawo handlowe czy też międzynarodowe dotyczące konkurencji, nieuczciwych działań czy też mające zastosowanie antymonopolowe to coś co na swój sposób wykorzystamy gdy zajdzie taka potrzeba.
Pozwólcie zatem państwo, iż notyfikacja zostanie opracowana i przygotowana przez osoby, jakie dysponują odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem.

Kontakt

Ulica: al. Róż 7

Kod: 91-488

Miejscowość: Łódź

http://www.comper.com.pl/

E-mail: comper@comper.com.pl

Tel.: 42 230-33-50


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Nasza kancelaria prawna, to coś więcej niż wsparcie potencjalnego adwokata, to szereg optymalnych rozwiązań w aspekcie wielu dziedzin prawa. Dlatego skorzystanie z jej usług w przypadku spraw spadkowy...

Justyna Szondelmajer

Kancelaria Prawna powstała z myślą o pomocy zarówno polskim, jak i zagranicznym podmiotom gospodarczym. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie windykacji należności, prawa gospodarczego oraz handlowe...