Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia w Łodzi? Jeśli brakuje CI czasu i ochoty na samodzielne poszukiwania, skorzystaj z pomocy sprawdzonego pośrednika. Centrum Nieruchomości działa na rynku wiele lat. Pośredniczy w sprzedaży mieszkań, domów i nie tylko. Oferuje też nieruchomości na wynajem. Szczegóły na stronie.

Mieszkania na wynajem

Jeżeli interesują Cię nieruchomości Łódź, nasza oferta powinna być odwzorowaniem Twoich oczekiwań. Początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 2007 roku, te 11 lat działań na rynku jest taką gwarancją profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Zapewniamy także, że nasi klienci mogą liczyć na fachowe porady, które są po prostu niezbędne przy realizowaniu korzystnych transakcji.
Warte odnotowania z perspektywy klienta jest również to, że możemy się pochwalić współpracą z najlepszymi rzeczoznawcami, biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi w zakresie kredytów hipotecznych. Bez względu na sytuacje klienci mają pewność odpowiedzialnego działania i troski o bezpieczeństwo kontrahentów.
Dobrze także dodać, że klienci zawsze traktowani są w indywidualny sposób. Można też powiedzieć, że dzięki temu ludzie chętnie decydują się ponownie korzystać z oferowanej pomocy.
Szczegółowe informacje udostępniliśmy na swojej stronie internetowej http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/, w razie pytań, wystarczy się skontaktować, każda osoba otrzyma odpowiedź.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106