Katalog firm

Kategorie


Centrum Nieruchomości

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia w Łodzi? Jeśli brakuje CI czasu i ochoty na samodzielne poszukiwania, skorzystaj z pomocy sprawdzonego pośrednika. Centrum Nieruchomości działa na rynku wiele lat. Pośredniczy w sprzedaży mieszkań, domów i nie tylko. Oferuje też nieruchomości na wynajem. Szczegóły na stronie.

Oferty lokali na wynajem

Nasze biuro nieruchomości posiada bardzo szeroką ofertę dotyczącą obiektów znajdujących się na terenie Łodzi i w pobliżu tego miasta. Na naszej stronie znaleźć można ogłoszenia dotyczące zarówno mieszkań, jak i domów, a także działek, czy lokali usługowych. Do każdego klienta i jego oczekiwań podchodzimy z pełną powagą i zaangażowaniem.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, więc posiadamy odpowiednią wiedzę, aby spełniać oczekiwania naszych klientów. Nasze biuro nieruchomości Łódź zatrudnia tylko najlepszych pracowników, którzy są do państwa dyspozycji i zawsze chętnie służą pomocą i poradą. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z najlepszymi w okolicy doradcami finansowymi, rzeczoznawcami i biurami notarialnymi w Łodzi.
Na naszej stronie znaleźć można nasze dane kontaktowe, w tym adres siedzimy, jak również numery telefonu dzięki którym można nawiązać kontakt z naszymi pracownikami. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106