Katalog firm

Meble Brzeziński

Andrzej Brzeziński zaprasza Was do swojej pracowni, gdzie możecie złożyć zamówienie na najpiękniejsze meble. Warto zaufać rodzinnej firmie, która już od lat produkuje solidne meble, z najlepszej jakości materiałów. Przekonajcie się, że zamawiając meble u Brzezińskich, otrzymacie produkt porządny, na długie lata.

Meble na zamówienie

Pracownia stolarska Brzeziński zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Jeżeli poszukujecie prawdziwych specjalistów, którzy angażują się w każde zlecenie, to zaufajcie nam. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy z wielką dokładnością wykonują meble Legionowo. Dla naszych klientów wykonujemy towar z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu macie pewność, że będą Wam one służyły przez wiele lat.
Dzięki nam możecie zamówić dla domu meble do kuchni lub też do jadalni, do pokoju dziennego, do sypialni. Wykonujemy również meble gabinetowe, charakteryzujące się wielką estetyką oraz pięknem. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy bardzo chętnie odpowiedzą na każde pytanie oraz opowiedzą o szczegółach naszej oferty.
Meble wykonujemy według indywidualnych projektów. Zanim cokolwiek wykonamy, musimy poznać Wasze upodobania. Czy wolicie styl klasyczny, czy też bardziej cenicie styl nowoczesny - takie szczegóły są dla nas bardzo ważne. Nasza pracownia stolarka to najlepsze miejsce dla Was.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

MS-meble to firma, która chętnie podejmuje się ciekawych wyzwań i produkuje meble, które stworzone są z projektów naszych klientów. Bardzo lubimy realizować Wasze pomysły, bo dzięki temu powstają u na...

Koncept Studio

Jeśli i w Twoim domu przyszedł czas na wymianę starych mebli, to znaczy, że powinniście się Państwo skontaktować z firmą Koncept Studio. Wykonujemy wysokiej jakości meble na zamówienie poczynając od m...