Katalog firm

Kategorie


Autolis

Autolis zaprasza osoby przybywające do Gdańska do wynajmu auta w naszej firmie. Dzięki naszym samochodom będzie Wam się o wiele lepiej poruszało po naszym mieście oraz po Gdyni i Sopocie. Już od wielu lat pomagamy ludziom w tej kwestii. Zaufajcie naszemu doświadczeniu, które jest dla Was gwarancją pewności.

Wynajem pojazdów

Masz w planach podróż samolotem, ale wciąż nie wiesz, w jaki sposób wydostaniesz się z lotniska? Polecamy Ci zatem usługi, jakie oferuje nasza wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko. To naprawdę proste! Wystarczy, że zarezerwujesz u nas jeden z wybranych samochodów, a my zupełnie za darmo podstawimy go na lotnisko w Gdańsku Rębiechowie.
Bez zbędnego tracenia czasu, bez stresu. Co więcej, bez ponoszenia wysokich kosztów. Musisz bowiem wiedzieć, że oferta naszej wypożyczalni samochodów jest bardzo konkurencyjna wobec stawek innych firm. Doba wynajmu samochodu rozpoczyna się już od 70 złotych! To jednak nie wszystko. W przypadku naszej wypożyczalni samochodów możesz być absolutnie spokojny, że nie zaskoczą Cię żadne ukryte koszty.
U nas płacisz wyłącznie za wynajmem auta. Nie zwlekaj więc, tylko już dzisiaj odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź, jak bogatą gamę samochodów dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich ten, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220