Katalog firm

Kategorie


AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zawsze możecie liczyć. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do nas!

Wymiana szyb

Jednym z podstawowych elementów każdego samochodu, które wymagają regularnej pielęgnacji, na pewno są szyby. Szyby stanowią niejako słaby punkt każdego samochodu. Ich krucha struktura sprawia, że są narażone na różnego rodzaju zniszczenia i uszkodzenia, które mają automatyczny wpływ na komfort jazdy oraz ogólny wygląd całego samochodu.
Zatem dla każdego, komu potrzebne są nowe auto szyby Łódź może zapewnić to i znacznie więcej, świadczone przez firmę AMS Car Design. Firma ta działa już od wielu lat i może się pochwalić bardzo długą listą zachwyconych klientów. Wśród wielu usług, świadczonych w tej firmie, na pewno należy wspomnieć o wymianie i montażu nowych szyb samochodowych. Są to szyby wykonane tylko z materiałów najlepszej jakości i pochodzące prosto od renomowanych producentów w branży samochodowej.
Oprócz tego w AMS Car Design można także zlecić wykonanie przyciemniania szyb. Pozwala to na poprawę wyglądu samochodu oraz uprzyjemni jazdę takim autem. Zatem firma AMS Car Design to firma dla każdego kierowcy!

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem mas...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o kt...