Katalog firm

Kategorie


4 Pory Roku

Wybierając restaurację na specjalną okazję, zwracamy szczególną uwagę na jakość podawanych dań, jak również klimat i odpowiednią atmosferę. To wszystko znajdziesz w restauracji 4 Pory Roku znajdującej się na terenie Wrocławia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skosztowania dań regionalnych.

Dania kuchni regionalnej

Jeżeli chcecie dobrze zjeść we Wrocławiu przyjdźcie do nas. Nasza restauracja "4 pory roku" (http://4poryroku.wroclaw.pl/) znajduje się nad Odrą. Łatwo nas odnaleźć na mapie naszego miasta. Jeżeli chcecie zjeść dobre dania w ciszy i spokoju warto przyjść do naszej restauracji. W lecie, kiedy pogoda będzie dopisywać zapraszamy Was do naszego ogródka letniego.
Jako restauracja zapraszamy Was do urządzania rodzinnych przyjęć właśnie u nas. Majowe komunie, chrzciny, małe wesela z tańcami (do 22 osób) - chętnie podejmiemy się się zorganizowania takiego przyjęcia. Gwarantujemy Wam, że Wasi goście będą zadowoleni z posiłków jakie u nas zjedzą. Każdy wyjdzie od nas zadowolony i najedzony. Dorosłym polecamy naszą kartę win. Nasze wina pochodzą ze znanych i znakomitych winnic. Nie zapominamy również o dzieciach.
Na nich czeka wielki kosz zabawek. Warto przyjść do nas na smakowity posiłek całą rodziną. Nasza obsługa zapewni wam domową atmosferę. Jeśli interesują Państwa jedynie dobre restauracje Wrocław to zapraszamy do nas!

Kontakt

Ulica: Jaracza 77B

Kod: 50-305

Miejscowość: Wrocław

http://4poryroku.wroclaw.pl/

E-mail: rezerwacje@4poryroku.wroclaw.pl

Tel.: 605-544-498


Podobne firmy

Malaga

Jeżeli szukacie miejsca na zorganizowanie wesela, imprezy komunijnej, chrzcin, czy nawet imprezy firmowej, to zapraszamy do nas. Malaga to wspaniałe miejsce, gdzie znajdziecie cudowną salę, która będz...